zamknij

Multimedia

Zapytaj o projekt iluminacji dla Twojego obiektu

Napisz do nas

Jak pracujemy

Celem nadrzędnym Perfect Light™ jest sukces naszych Klientów. Tworzymy dekoracje w pełni spersonalizowane w oparciu o nowoczesne technologie, unikatowy design i najwyższej jakości energooszczędne produkty.

icon
Spotkanie z klientem
icon
Projekt
icon
Sprzedaż
icon
Produkcja
Transport
icon
Montaż
Demontaż
icon
Magazynowanie
Serwis

Nasz team

Firmę tworzą młodzi i kreatywni ludzie, związani z branżą dekoracji świątecznych od wielu lat. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, kreatywnymi grafikami komputerowymi oraz artystami - absolwentami Akademii Sztuk Pięknych.

Naszą siłą są projekty indywidualne, szyte na miarę klienta. Wyznacznikiem dobrego projektu nie zawsze musi być wielkość budżetu, bardziej chęć pokazania się z innej strony, po to aby wyróżnić się w tłumie. Dzięki naszej kreatywności popartej niezliczonymi "burzami mózgów" jesteśmy w stanie zawsze dostosować projekt nawet do najbardziej wymagającego klienta.

Zaufali nam

Na wszystkich płaszczyznach naszej działalności najważniejszy jest dla nas Klient. Poniżej skrócona lista firm, które nam zaufały:

 

Co mówią nasi klienci

Dostarczone ozdoby spełniły nasze oczekiwania oraz stworzyły niezapomniany magiczny klimat i świąteczną atmosferę. Otrzymaliśmy liczne pozytywne sygnały od naszych najemców oraz klientów dotyczące pomysłu, estetyki oraz jakości wykonania dekoracji świątecznej. Doceniamy wysoką jakość i profesjonalizm, z jakim zrealizowane zostało nasze zamówienie wynikające z umowy podpisanej z Perfect Light™.

`Galeria Krakowska`

Firma Perfect Light™ wykazała się indywidualnym podejściem, zmysłem artystycznym i estetycznym oraz potencjałem technicznym w doborze rozwiązań dla naszego obiektu. Miała na to wpływ rzetelność oraz odpowiednie kompetencje całego zespołu pracowników. Dekoracja zapewniła naszej galerii unikatowy, odświętny wygląd, przez co pozytywnie wyróżniła ją w miejskim krajobrazie Wrocławia.

`Galeria Dominikańska`

W czasie trwania współpracy firma Perfect Light™ wykazała  się dużą sprawnością organizacyjną oraz wiedzą merytoryczną, co zaowocowało wzorowym  przebiegiem każdego z etapów projektu. Wszystkie prace zostały wykonane  terminowo i zgodnie z umową.

`Poznań City Center`

Kontakt

captcha

Gdzie jesteśmy?

Perfect Light™ jest firmą lokalną o zasięgu globalnym.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Szczegółowe informacje dotyczące cookies są dostępne w naszej polityce prywatności