zamknij

Multimedia

Zapytaj o projekt iluminacji dla Twojego obiektu

Napisz do nas

Jak pracujemy

Celem nadrzędnym Perfect Light™ jest sukces naszych Klientów. Tworzymy dekoracje w pełni spersonalizowane w oparciu o nowoczesne technologie, unikatowy design i najwyższej jakości energooszczędne produkty.

icon
Spotkanie z klientem
icon
Projekt
icon
Sprzedaż
icon
Produkcja
Transport
icon
Montaż
Demontaż
icon
Magazynowanie
Serwis

O NAS

Firmę tworzą młodzi i kreatywni ludzie, związani z branżą dekoracji świątecznych od wielu lat. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, kreatywnymi grafikami komputerowymi oraz artystami - absolwentami Akademii Sztuk Pięknych.

Naszą siłą są projekty indywidualne, szyte na miarę klienta. Wyznacznikiem dobrego projektu nie zawsze musi być wielkość budżetu, bardziej chęć pokazania się z innej strony, po to aby wyróżnić się w tłumie. Dzięki naszej kreatywności popartej niezliczonymi "burzami mózgów" jesteśmy w stanie zawsze dostosować projekt nawet do najbardziej wymagającego klienta.

 

OFERTA PRZEDSIĘBIORSTWA

Miło nam zaprezentować Państwu Innowację na miarę obecnych czasów i potrzeb.

Dzięki realizacji projektu p.n. "Świetlne innowacje" - wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa kreatywnego” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 możemy Państwu zaproponować nowoczesne produkty  i usługę realizacji każdego projektu dzięki zastosowaniu nowoczesnych ploterów.

Specjalnie dla Państwa możemy stworzyć nowoczesny produkt świetlnych dekoracji. Naszą siłą są projekty indywidualne, szyte na miarę klienta. Wyznacznikiem dobrego projektu nie zawsze musi być wielkość budżetu, bardziej chęć pokazania się z innej strony, po to aby wyróżnić się w tłumie. Dzięki kreatywności popartej niezliczonymi "burzami mózgów" jesteśmy w stanie zawsze dostosować projekt do najbardziej wymagającego klienta. Dzięki realizacji projektu wprowadzono nowe oraz unowocześniono innowacyjne produkty/usługi. Możemy realizować projekty iluminacji (wykonane dzięki całej linii produkcyjnej zakupionej z dotacji, produkty i usługi wykonane ploterem,  usługi świadczone przez piaskarnio-lakiernię.

Celem nadrzędnym Perfect Light Ilumination jest sukces ich Klientów. Tworzymy dekoracje w pełni spersonalizowane w oparciu o nowoczesne technologie, unikatowy design i najwyższej jakości energooszczędne produkty.

Innowacja produktowa uzyskana w wyniku realizacji projektu to w znaczącym stopniu podwyższa jakość i powtarzalność parametrów asortymentu produkcyjnego.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnej lakierni innowacyjne konstrukcje produkowane są z zastosowaniem nowoczesnego pod względem składu użytego materiału do produkcji, dzięki czemu zmieni się ich wytrzymałości, wymiary i masa.

Dzięki zastosowaniu innowacji procesowej w postaci własnej lakierni powstał nowy produkt: innowacyjny, wytrzymały, stabilny, indywidualnie zaprojektowany zestaw dekoracji świetlnych do iluminacji miejsc publicznych. Wytrzymały na skrajne warunki atmosferyczne. Zakupione w ramach projektu plotery pozwoliły na wprowadzenie do asortymentu nowego produktu - detali (ozdób) wycinanych z różnorakich materiałów.

Nowoczesny produkt:

- dekoracja świetlna– lekka, stabilna, kolorowa, łatwa w montażu i przechowywaniu.

- produkty ozdobne wytworzone dzięki zastosowaniu nowoczesnych ploterów

Dzięki wprowadzeniu innowacji produkt posiada:

- wyjątkowy kształt.

- możliwość dowolnej personalizacji elementów i ozdób - dzięki zastosowaniu nowoczesnych ploterów

– indywidualne podejście do zamówienia i wykonanie projektów „szytych na miarę”

Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu. Zorganizujemy dla Państwa specjalną prezentację produktów.

PERFECT LIGHT ILLUMINATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W KOZIEGŁÓWKACH

tel.: +48 698 873 749; e-mail: info@perfect-light.pl

Zaufali nam

Na wszystkich płaszczyznach naszej działalności najważniejszy jest dla nas Klient. Poniżej skrócona lista firm, które nam zaufały:

 

Co mówią nasi klienci

Dostarczone ozdoby spełniły nasze oczekiwania oraz stworzyły niezapomniany magiczny klimat i świąteczną atmosferę. Otrzymaliśmy liczne pozytywne sygnały od naszych najemców oraz klientów dotyczące pomysłu, estetyki oraz jakości wykonania dekoracji świątecznej. Doceniamy wysoką jakość i profesjonalizm, z jakim zrealizowane zostało nasze zamówienie wynikające z umowy podpisanej z Perfect Light™.

`Galeria Krakowska`

Firma Perfect Light™ wykazała się indywidualnym podejściem, zmysłem artystycznym i estetycznym oraz potencjałem technicznym w doborze rozwiązań dla naszego obiektu. Miała na to wpływ rzetelność oraz odpowiednie kompetencje całego zespołu pracowników. Dekoracja zapewniła naszej galerii unikatowy, odświętny wygląd, przez co pozytywnie wyróżniła ją w miejskim krajobrazie Wrocławia.

`Galeria Dominikańska`

W czasie trwania współpracy firma Perfect Light™ wykazała  się dużą sprawnością organizacyjną oraz wiedzą merytoryczną, co zaowocowało wzorowym  przebiegiem każdego z etapów projektu. Wszystkie prace zostały wykonane  terminowo i zgodnie z umową.

`Poznań City Center`

Kontakt

captcha

Gdzie jesteśmy?

Perfect Light™ jest firmą lokalną o zasięgu globalnym.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Szczegółowe informacje dotyczące cookies są dostępne w naszej polityce prywatności